Akademia Piłkarska JAguar Gdańsk

O projekcie

Akademia Piłkarska Jaguar Gdańsk zgłasza do projektu Pucharu 1000 goli projekt infrastrukturalny, który polegał będzie na budowie na naszym obiekcie piłkarskim tablicy świetlnej z wynikami. Nasz obiekt rozrasta się i rozwija się od lat. Z roku na roku pojawiają się na nim elementy takie jak kolejna boiska, nowe szatnie kawiarnia dla gości i kibiców. Wiemy jak ważne są informacje przekazywane podczas meczów dlatego idąc o kolejny krok dalej marzymy o tym aby na naszym boisku głównym pojawiał się tablica świetlna z nazwami drużyn czasem gry oraz wynikiem. Ten element infrastruktury stadionowej sprawi, że nasi kibice, których większość tworzy już teraz wspaniałą społeczność i posiada w sobie nasze prawdziwe DNA Jaguara będzie mogła na będzie mogła w każdej sekundzie meczu śledzić aktualny wynik meczu.

O klubie

Na własnym przykładzie doskonale wiemy, że piłka nożna to coś więcej, niż tylko sport. To nauka współzawodnictwa w duchu fair play, zespołowości, szacunku do przeciwnika, to także umiejętność samodoskonalenia oraz pokonywania własnych słabości. Wszystkie te elementy, w połączeniu z rozwojem motorycznym powodują, że piłka nożna to idealne zajęcie dla dzieci, które nauczy ich postępowania nie tylko na boisku, ale także poza nim w codziennym życiu. W JAGUARZE stawiamy na profesjonalizm. To właśnie dlatego na stanowisko dyrektora AKADEMII PIŁKARSKIEJ JAGUARA GDAŃSK zaprosiliśmy samego Jacka Paszulewicza, gwiazdę Wisły Kraków i polskiej ekstraklasy. To właśnie dlatego trenerzy zatrudnieni w naszej szkółce regularnie grają mecze na różnych szczeblach pomorskiej piłki, ale również doskonalą swój warsztat trenerski, na co nie szczędzimy pieniędzy. Chcemy, żeby każdy z Państwa był pewny, że oddając do nas swoją pociechę trafia ona pod najelpsze skrzydła. Naszą rekomendacją może być liczba zadowolonych piłkarzy i ich rodziców. Obecnie w AKADEMII PIŁKARSKIEJ JAGUARA GDAŃSK mamy ponad 250 dzieciaków, kochających piłkę i nie mogących się doczekać kolejnego treningu, kolejnego wyjazdu na mecz ligowy, czy też kolejnego wyjazdu na turniej. Liczba ta systematycznie rośnie, a nasza akademia jest aktualnie w ścisłej czołówce trójmiejskich szkółek piłkarskich, biorąc pod uwagę tak wyniki sportowe, jak liczbę uczęszczających na zajęcia piłkarzy czy stale ulepszane i rozbudowywane zaplecze sportowe.

Video projektu

Jaguar Gdańsk by drone

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Macie pytania? Chcecie dowiedzieć się więcej o działalności naszej Akademii, zapraszamy Was do zapoznania się z naszymi stronami w mediach społecznościowych: www.jaguargdansk.pl https://www.facebook.com/jaguargdansk https://twitter.com/JaguarGdansk https://www.instagram.com/jaguargdansk/ https://www.tiktok.com/@jaguar.gdansk

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli