CKS Zdrój Ciechocinek

O projekcie

Chyba każdym w swojej piłkarskiej przygodzie musiał przebiec kilkanaście metrów po piłkę, gdy ktoś w trakcie meczu lub treningu niezbyt celnie uderzył na bramkę. Niestety, na stadionie w Ciechocinku jest nadal podobnie. Nie ma piłko chwytów za bramkami i piłkę po wybiciu trzeba lecieć dobre kilka lub kilkanaście metrów! Dla goniących wynik - istny dramat, dla broniących wynik - zbawienie! W Ciechocinku niestety piłko chwyty na stałe nie są zbyt możliwe, z racji na liczne imprezy plenerowe odbywające się na stadionie. Projekt ma na celu pozyskanie funduszy na zakup dwóch przenośnych piłko chwytów, które zostaną umieszczone za dwoma bramkami na Stadionie Miejskim w Ciechocinku przy ulicy Tężniowej 6.

O klubie

Zdrój Ciechocinek - klub z najsłynniejszego uzdrowiska w Polsce. Klimatyczny stadion między tężniami czyli sport i kuracja w jednym! Drużyna seniorska występująca w klasie okręgowej oraz pięć drużyn młodzieżowych to reprezentanci Ciechocinka w piłce nożnej. To właśnie tu swoje pierwsze kroki w karierze piłkarskiej stawiali tacy zawodnicy jak Dawid Nowak, Adam Kwaśniewski, Krzysztof Kretkowski czy trener Maciej Bartoszek.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Zakup dwóch przenośnych piłko chwytów to jedyna możliwość, by mecz toczył się w normalnym tempie a nie na ciągłym bieganiu po piłkę, co nie sprawia że widowisko jest efektowne. Przenośne piłko chwyty spotykane są często podczas meczów piłkarskich ale i tenisowych. Przykład: https://www.huck.pl/pilkochwyty/

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli