GKS Grunwald

O projekcie

Uzbrojenie kibiców GKS „Grunwald” Czym jest Grunwald? Grunwald jest miejscem historycznym symbolizującym wielkość Księstwa Polskiego. Bitwa pod Grunwaldem była jedną z największych bitew średniowiecza. Grunwald ma niezwykłe znaczenie dla historii Polski oraz tożsamości Polaków. Ale tego chyba nie trzeba tłumaczyć. Grunwald na zawsze wpisał się na karty historii. "Dwa nagie miecze" to symbol zwycięstwa, dlatego jesteśmy dumni, że możemy reprezentować Grunwald poprzez rywalizację sportową w klubie GKS Grunwald. Za każdym razem gdy zawodnicy wychodzą na murawę to jakby wychodzili na pole bitwy, zawsze dając z siebie co najlepsze. To wszystko dzięki dopingowi kibiców, który niesie grunwaldzkich piłkarzy niczym „Bogurodzica” rycerzy przed pojedynkiem. Nadszedł czas odwdzięczyć się kibicom za ich wiarę w działania klubu oraz głośny doping podczas sportowych zmagań. Kibic przed meczem musi być odpowiednio wyposażony niczym rycerz przed bitwą. Koszulki i bluzy kibica niczym zbroja, szalik jak miecz, a proporczyki jako chorągwie oddziału.

O klubie

Jesteśmy klubem wiejskim z ponad 20-letnią tradycją i historią, rozpoznawalnym na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego oraz poszczególnych regionach Polski. Pomimo położenia geograficznego (gmina wiejska) zaangażowaniem w rozwój młodzieży i ilością prowadzonych drużyn dziecięcych oraz młodzieżowych nie odbiegamy standardem od klubów miejskich z Warmii i Mazur.

Video projektu

Gminny Klub Sportowy "Grunwald"

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Zaprojektowanie i zamówienie różnego rodzaju artykułów kibica, np.: szaliki, bluzy, czapki, koszulki, proporczyki, kubki, smycze, itp. Dzięki gadżetom GKS Grunwald lokalna społeczność będzie mogła jeszcze bardziej wspierać i dopingować swoich piłkarzy.

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli