GKS Grunwald

O projekcie

Modernizacja Stadionu Gminnego GKS „Grunwald” we Frygnowie. Stadion ma bardzo ciekawą lokalizację. Od strony budynku gospodarczego Stadion sąsiaduje z placem zabaw. Wzdłuż całej prawej strony stadionu równolegle do murawy jest ogrodzenie, które oddziela boisko od drogi wojewódzkiej 542. Po lewej stronie stadionu znajduje się pole rolnicze. Natomiast za bramką położoną najdalej od budynku jest mały urokliwy zagajnik, w którym jest stary poniemieckim cmentarz. Chcielibyśmy całkowicie odgrodzić boisko, aby zapewnić większe bezpieczeństwo dla zawodników. Chociaż stan stadionu pozwala na rozgrywanie zawodów w okresie wiosennym i letnim, to brak oświetlenia ogranicza możliwość prowadzenia treningów dla wszystkich kategorii wiekowych podczas jesieni. Budynek gospodarczy wymaga remontu oraz przebudowy. Szatnia jest jednocześnie magazynem, pralnią, suszarnią, a nawet biurem i miejscem zebrań działaczy klubu. Na miarę własnych możliwości staramy się poprawić wizualny poziom szatni. Jednak, aby najmłodsi adepci piłki nożnej mogli czuć się swobodnie przygotowując się do treningu lub meczu niezbędny jest remont.

O klubie

Jesteśmy klubem wiejskim z ponad 20-letnią tradycją i historią, rozpoznawalnym na terenie całego województwa warmińsko-mazurskiego oraz poszczególnych regionach Polski. Pomimo położenia geograficznego (gmina wiejska) zaangażowaniem w rozwój młodzieży i ilością prowadzonych drużyn dziecięcych oraz młodzieżowych nie odbiegamy standardem od klubów miejskich z Warmii i Mazur. Największym sukcesem Gminnego Klubu Sportowego „Grunwald” jest skład drużyny seniorskiej (Liga Okręgowa). Celem GKS Grunwald jest ukształtowanie lokalnej młodzieży i to właśnie ona zasila szeregi drużyny seniorskiej po skończeniu wieku juniorskiego. Kadra seniorów składa się z ponad 90% wychowanków. Jest to rzadko spotykane zjawisko w drużynach naszego regionu na tym samym szczeblu rozgrywkowym WMZPN.

Video projektu

Gminny Klub Sportowy "Grunwald"

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Chcemy zapewnić naszej młodzieży jak najlepsze warunki rozwoju i możliwość trenowania w każdych warunkach pogodowych. W tym celu niezbędny jest montaż oświetlenia i modernizacja stadionu oraz remont budynku gospodarczego (szatni).

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli