GLKS LELIS

O projekcie

Plan rozwoju 2022 : Głównym celem klubu w roku bieżącym jest oświetlenie stadionu (jupitery). Zakup oświetlenia na stadionie pozwoli nam trenować wieczorami. W chwili obecnej mamy do dyspozycji jedynie hale sportową, gdzie każdy przychodzi odreagowac po ciężkim dniu pracy. Nie trenujemy zawodowo, gramy w B- klasie dla zabawy i wspólnie cieszymy sie grą. Jednak mamy ambicje by trenowac wiecej i ciężej lecz bez wsparcia bedzie ciężko. Projekt będzie służył wszystkim mieszkańcom gminy Lelis podczas imprez, zawodów, ale przede wszystkim dzieciom, młodzieży i dorosłym uprawiającym sport na stadionie.

O klubie

LELIS - mała gmina w powiecie ostrołęckim ( ok . 1000 mieszkańców ) na terenie woj. mazowieckiego. Klub GLKS LELIS założony w 2015 - nieprzerwalnie do dzis występuje w B-klasie grupa: Ostrołęka

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Zamontowane oświetlenie nie tylko dałoby nam dużo radości ale oświetliło by nasz stadion w naszej małej miejscowości , a my moglibyśmy cieszyć sie z możliwości wspólnego trenowania. Razem możemy wszystko :)

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli