GLZS Zawisza Grzmiąca

O projekcie

Wizja naszego projektu opiera się na kwestiach infrastrukturalnych. Za pozasportowy cel nr 1 stawiamy sobie remont naszego stadionu a w szczególności, skupić się chcemy na ulepszeniu naszej murawy. Kolejny punkt w projekcie to zakup sprzętu sportowego, który urozmaici nasze treningi. Pozostałe punkty, zakładają udział w rozgrywkach oraz sportową aktywizację społeczeństwa i rozpowszechnienie działalności klubu GLZS Zawisza Grzmiąca.

O klubie

Zawisza Grzmiąca to więcej niż tylko klub. Razem tworzymy piłkarską rodzinę i lokalną sportową społeczność. Obecnie występujemy na 6 poziomie rozgrywkowym - KLASA OKRĘGOWA "KEEZA" GRUPA 3 oraz mamy jedną drużynę młodzieżową. Grzmiąca to niewielka miejscowość w województwie zachodniopomorskim, licząca około 1200 mieszkańców. Nasz najstarszy zawodnik ma już ponad 41 lat, natomiast najmłodsi nie przekroczyli jeszcze 18-go roku życia. Różnorodność naszej kadry to jeden z naszych atutów, ponieważ doświadczenie nieco starszych graczy łączy się z fantazją i finezją młodego pokolenia. Nasz klub prowadzony jest przez wspaniałych ludzi, którym zależy na jego rozwoju. Nowy zarząd oraz grupa nielicznych mieszkańców, kibiców i sympatyków pomagają nam na równi dążyć do odbudowania i zaznania lepszych czasów Zawiszy. Niestety obecnie jest to dla nas ogromne wyzwanie, ponieważ przy naszym bardzo niskim budżecie, jesteśmy dość mocno ograniczeni. A mając do utrzymania drużynę seniorów i drużynę młodzieżową jest to dla nas walka o przetrwanie. Mimo przyszłości, która nie zapowiada się w kolorowych barwach nie poddajemy się. Zawisza to część naszego życia, dlatego walczymy z całych sił o jak najlepsze warunki dla naszego Zawiszy.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Rozwój klubowej infrastruktury to dla nas podstawa. Obecnie nie mamy wystarczających środków na zapewnienie wszystkich niezbędnych rzeczy do podstawowego funkcjonowania. Rozwijanie młodzieży i wprowadzanie ich do seniorskiej piłki to nasz priorytet. Dlatego w niedalekiej przyszłości chcielibyśmy otworzyć kolejna grupę młodzieżową. Jak wiadomo, bez funduszy nie damy radę zrobić kroku w przód. Dużym problem jest również kwestia pokrycia kosztów wyjazdów na mecze. Dość często jesteśmy zmuszeni dojeżdżać własnymi autami. Jak widać, mimo że, jesteśmy małym klubem nasze ambicje są duże, ale jeszcze większe są nasze potrzeby.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli