Gminny Klub Sportowy Jaraczewo

O projekcie

Kibice swoje działania finansują z własnych środków lub zbiórek meczowych. Dlatego Puchar1000Goli, to szansa na pozyskanie środków, które pozwoliłyby stworzyć oprawy, o których byłoby głośno w całym regionie, ale również wynająć autokar jeżdżący za Gieksą na wszystkie wyjazdy, czy zakup gadżetów kibicowskich dla wszystkich, którzy odwiedzają nasz obiekt by wspierać drużynę. Nasi fani wiele razy byli doceniani przez portale czy czasopisma kibicowskie lub zajmujące się piłką amatorską, dlatego ewentualna wygrana jest gwarancją stworzenia czegoś naprawdę wyjątkowego! A dla klubu doskonała okazja do odwdzięczenia się za ich poświęcony czas, wsparcie po sukcesach i porażkach, czy zaangażowanie własnych środków finansowe i materialne, przez co nasz klub rozpoznawany jest w całym regionie i słynie z atmosfery piłkarskiego święta.

O klubie

Kibic stereotypowo kojarzony jest z młodym facetem, oczekującym emocji i adrenaliny, lub w przypadku piłki lokalnej ze starszymi panami, dla których pójście na mecz, to okazja do spotkania z kolegami. W naszym przypadku obie te grupy oczywiście spotykamy na trybunach przy Kolejowej 7. Jednak to tylko część fanów, których można spotkać na meczach Gieksy. Widziamy bowiem również z dużą liczbą kobiet, całych rodzin spędzających wolny czas na meczu, osób bardzo młodych, w średnim wieku oraz tych bardzo zaawansowanych wiekowo. Jako że zawodnicy Gieksy, to w większości mieszkańcy gminy albo okolicznych miejscowości, mecz jest okazją do kibicowania, mężowi, synowi, sąsiadowi, ojcu, narzeczonemu, kuzynowi itp. Podczas meczów wyróżnia się kilkudziesięcioosobowa grupa dopingująca zespół przez całe spotkanie. Nie da się ich nie zauważyć i nie usłyszeć. Głośny śpiew, oprawy meczowe powodują, że każdy może poczuć atmosferę meczów na najwyższym poziomie, a zawodnicy we wszystkich meczach czują nieustanne wsparcie. Bo warto dodać, że doping ten jest również prowadzony podczas każdego meczu wyjazdowego! UltrasGieksa bo tak nazywają siebie, to grupa chłopaków z okolic, którzy przez ostatnie 4 lata zintegrowali się podczas meczów, przygotowywania opraw, spotkań towarzyskich. We współpracy z klubem kibice uczestniczą w uroczystościach patriotycznych, charytatywnych, pomagają w pracach na obiekcie, a ostatnio wsparli zawodników kupując dla każdego sportową torbę. Dzięki współpracy, zaangażowaniu i wzajemnemu szacunkowi atmosfera na meczach w Jaraczewie sprzyja integracji naszych mieszkańców od najmłodszego do osób sędziwych. A widok wypełniających się trybun, to największa satysfakcja dla wszystkich angażujących się dla dobra Gieksy.

Video projektu

GKS Kibice

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Naszą działalność możecie zobaczyć na profilach: FOTO-Wizja https://www.facebook.com/fotograf.jaraczewo czy portalu amatorskiej piłki https://www.facebook.com/photo/?fbid=1722639024600114&set=pcb.1722650524598964

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli