Klub Sportowy Nasza Dyskobolia

O projekcie

Zawodnicy Naszego Klubu grają w piłkę nożną ku uciesze jego Kibiców i Sympatyków w 100% za darmo. Nie pobierając absolutnie żadnych wynagrodzeń jedną z bonifikat ich starań jest bycie swego rodzaju "local heroes". O realiach i prawidłach XXI wieku rozprawiano już pewnie nie raz, nie dwa, lecz by zbliżyć lokalnych bohaterów do wspierającej ich społeczności chcemy pójść z duchem czasu. Na youtube, na tiktoku, na spotify, wszędzie tam, gdzie będą chcieli nas oglądać i o nas słuchać.| Poszerzenie działalności mediów klubowych spotka się z ogromną korzyścią komunikacyjną i wizerunkową Klubu. W ramach poszerzania tej działalności zakładamy powstawanie nowych miejsc pracy dla początkujących lokalnych adeptów dziennikarstwa, mediów społecznościowych itp. W formie możliwości odbycia praktyk, stażów lub wielkiej przygody związanej z budowaniem Klubu Sportowego Nasza Dyskobolia.

O klubie

Klub Sportowy Nasza Dyskobolia powstał z inicjatywy ludzi, którzy wychowali się na sukcesach Groclin-Dyskobolii, a ich miłość do Klubu dojrzewała w najtrudniejszych dla niego chwilach. Konieczność pewnych zabiegów prawnych wymagała tego, by w spokoju realizować odbudowę Klubu w oparciu o jego legendę, historię i tożsamość pod zgoła inną nazwą oddającą w pełni charakter organizacji. Nasz Klub, Nasza Dyskobolia to miejsce, w którym Grodziszczanie spełniają swoje sportowe pasje i marzenia przy aplauzie Grodziszczan, którzy uwielbiają spędzać czas wolny z piłką nożną w tle. W procesie odbudowy Klubu uważamy, że najważniejsze są fundamenty, a sufitu nie ma i tylko niebo jest limitem. Szereg działań sportowej pracy u podstaw – polepszanie warunków rozwoju drużyny seniorskiej, współpraca z lokalnymi klubami dziecięcymi, organizowanie Akademii piłkarskiej dla młodzieży – staramy się równoważyć ze znaczeniem społecznym Klubu. Biorąc "na klatę" wszystkie blaski i cienie blisko już stuletniego Klubu Sportowego, oglądając się w tył tylko, by zaczerpnąć inspiracji stawiamy sobie w każdej dziedzinie działalności Naszego Klubu jeden cel: Naprzód Dyskobolia! Niestety jak to czasem bywa nasze ambicje przerastają nasze możliwości, zwłaszcza te finansowe. Wobec tego mamy ogromne nadzieje, że tym razem FORTUNA będzie nam sprzyjać.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Projekt zakłada zakup sprzętu niezbędnego do nagrań video oraz audio, dzięki któremu możliwe będzie podniesienie standardów komunikacyjnych na linii Klub-Kibice i Sympatycy oraz Parnterzy. Kanał youtube, ekslyzywne nagrania do aplikacji klubowej, tworzenie regularnych galerii z życia Klubu, nagrywanie wywiadów i rozmów w formie podcastów. Powinno to wpłynąć pozytywnie na wizerunek Klubu oraz jego możliwości marketingowe.

W kategorii "Społeczno-kulturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli