Klub Sportowy Nasza Dyskobolia

O projekcie

Dziś, gdy nasza pierwsza drużyna jest beniaminkiem rozgrywek 5 ligi tego typu pomysły często spotykają się z brakiem zrozumienia, a w skrajnych przypadkach z ignorancją. Urządzenia do monitorowania zawodników czasie treningów oraz meczów to w naszej opinii projekt, który w znaczącym stopniu podniesie możliwości rozwoju indywiualnego zawodników, całej drużyny jak i pracy sztabu szkoleniowego. Pozwoli nam to zadbać nie tylko o podniesienie warunków szkoleniowych, ale także zwiększyć poziom bezpieczeństwa zawodników, gdy możliwe będzie reagowanie na wszelkie problemy w czasie rzeczywistym. Głęboko wierzymy w to, że ta koncepcja nie spotka się z reakcjami w stylu "o matko... Dyskobolia wkręca sobie Ligę Mistrzów..." a raczej z hurraoptymizmem w postaci "o matko!! Dyskobolia wkręca sobie Ligę Mistrzów!!". Dzięki tym urządzeniom monitorowani będą zarówno zawodnicy pierwszej drużyny seniorów oraz Ci z zawodników Akademii, którzy aspirują do powołań do kadry pierwszej drużyny. Wobec tego realizacja tego projektu przyczyni się dla dobra całego Klubu.

O klubie

Klub Sportowy Nasza Dyskobolia powstał z inicjatywy ludzi, którzy wychowali się na sukcesach Groclin-Dyskobolii, a ich miłość do Klubu dojrzewała w najtrudniejszych dla niego chwilach. Konieczność pewnych zabiegów prawnych wymagała tego, by w spokoju realizować odbudowę Klubu w oparciu o jego legendę, historię i tożsamość pod zgoła inną nazwą oddającą w pełni charakter organizacji. Nasz Klub, Nasza Dyskobolia to miejsce, w którym Grodziszczanie spełniają swoje sportowe pasje i marzenia przy aplauzie Grodziszczan, którzy uwielbiają spędzać czas wolny z piłką nożną w tle. W procesie odbudowy Klubu uważamy, że najważniejsze są fundamenty, a sufitu nie ma i tylko niebo jest limitem. Szereg działań sportowej pracy u podstaw – polepszanie warunków rozwoju drużyny seniorskiej, współpraca z lokalnymi klubami dziecięcymi, organizowanie Akademii piłkarskiej dla młodzieży – staramy się równoważyć ze znaczeniem społecznym Klubu. Biorąc "na klatę" wszystkie blaski i cienie blisko już stuletniego Klubu Sportowego, oglądając się w tył tylko, by zaczerpnąć inspiracji stawiamy sobie w każdej dziedzinie działalności Naszego Klubu jeden cel: Naprzód Dyskobolia! Niestety jak to czasem bywa nasze ambicje przerastają nasze możliwości, zwłaszcza te finansowe. Wobec tego mamy ogromne nadzieje, że tym razem FORTUNA będzie nam sprzyjać.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Projekt zakłada zakup 20-25 specjalistycznych kompletów do monitorowania zawodników w trakcie jednostek treningowych oraz meczów. Celem tego zakupu jest podniesienie poziomu sportowego drużyny piłkarskiej seniorów reprezentującej barwy Naszego Klubu.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli