Klub Sportowy Nasza Dyskobolia

O projekcie

Dofinansowanie organizacji czerwcowych obchodów stulecia istnienia Klubu Sportowego Dyskobolia przy okazji meczu ligowego Naszej Dyskobolii. Pokrycie dodatkowych kosztów do poniesionych z tytułu najmu boiska, a które to w znaczący sposób podniosą atrakcyjność tego wydarzenia. Przede wszystkim jest to dopłata do najmu obiektu na okoliczność meczu, w trakcie którego użyte zostanie sztuczne oświetlenie boiska. Ponadto środki zostaną przeznaczone na okolicznościowy "branding" na Stadionie oraz jego najbliższej okolicy dla podkreślenia obchodów stulecia: bannery i billboardy informujące o wydarzeniu, flagi w barwach klubowych, i tym podobne dodające obchodom stulecia kibicowskiego animuszu. Kusząc się na tani romantyzm upatrujemy szansy w tym, iż odpalenie popularnie zwanych "jupiterów" uda nam się rozpalić serca Grodziszczan, w których obudzone sentymenty z przeszłości wzbudzą chęć do działania na rzecz teraźniejszości i przyszłości Klubu. Obiekt sportowy, o którym mowa w projekcie tylko z nazwy jest obecnie Stadionem Dyskobolii, lecz pewne decyzje samorządowców przybliżają Grodziszczan do tego, iż Stadion wróci do mieszkańców w pełnej krasie. Dzięki możliwości zrealizowania tego wydarzenia przy tak podniosłej oprawie będziemy mieli okazję do ukonorowania starań Grodziszczan. Starań, które wyrażane były w licznych spotkaniach, badaniach opinii publicznej czy w końcu przysłowiowego chwycenia miotły i pędzla w dłoń.

O klubie

Klub Sportowy Nasza Dyskobolia powstał z inicjatywy ludzi, którzy wychowali się na sukcesach Groclin-Dyskobolii, a ich miłość do Klubu dojrzewała w najtrudniejszych dla niego chwilach. Konieczność pewnych zabiegów prawnych wymagała tego, by w spokoju realizować odbudowę Klubu w oparciu o jego legendę, historię i tożsamość pod zgoła inną nazwą oddającą w pełni charakter organizacji. Nasz Klub, Nasza Dyskobolia to miejsce, w którym Grodziszczanie spełniają swoje sportowe pasje i marzenia przy aplauzie Grodziszczan, którzy uwielbiają spędzać czas wolny z piłką nożną w tle. W procesie odbudowy Klubu uważamy, że najważniejsze są fundamenty, a sufitu nie ma i tylko niebo jest limitem. Szereg działań sportowej pracy u podstaw – polepszanie warunków rozwoju drużyny seniorskiej, współpraca z lokalnymi klubami dziecięcymi, organizowanie Akademii piłkarskiej dla młodzieży – staramy się równoważyć ze znaczeniem społecznym Klubu. Biorąc "na klatę" wszystkie blaski i cienie blisko już stuletniego Klubu Sportowego, oglądając się w tył tylko, by zaczerpnąć inspiracji stawiamy sobie w każdej dziedzinie działalności Naszego Klubu jeden cel: Naprzód Dyskobolia! Niestety jak to czasem bywa nasze ambicje przerastają nasze możliwości, zwłaszcza te finansowe. Wobec tego mamy ogromne nadzieje, że tym razem FORTUNA będzie nam sprzyjać.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Wydarzenie docelowo powinno odbyć się w czerwcu br. Zakładamy sobie za cel, by było to najgłośniejsze wydarzenie w polskiej amatorskiej piłce nożnej... a na pewno w życiu Grodziszczan! Chcielibyśmy, aby rozpalenie jupiterów w trakcie meczu Naszej Dyskobolii rozpaliło nadzieje wszystkich związanych z Klubem na jego świetlaną przyszłość.

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli