KORONA II KIELCE

O projekcie

Szczepaniaka jak za dawnych lat, czyli Prezentacja Korony II na sezon 2022/23 połączona z Piknikiem Rodzinnym. Wydarzenie odbędzie się na stadionie przy ulicy Szczepaniaka 29 w Kielcach, gdzie swoje mecze rozgrywa obecnie drugi zespół Żółto-Czerwonych. Obiekt przez lata służył również pierwszej drużynie, przez co jest bardzo dobrze znany przez kielczan oraz darzony niezwykłą sympatią. Uczestnictwo w festynie będzie z pewnością dużą atrakcją dla całych rodzin. U najmłodszych spróbujemy zaszczepić ducha sportu, a starszym zagwarantujemy sentymentalną wycieczkę w przeszłość, kiedy to wyjątkowe miejsce na mapie naszego miasta tętniło życiem kibicowskiej społeczności.

O klubie

Korona to najbardziej rozpoznawalny i utytułowany klub piłkarski w województwie świętokrzyskim, który powstał 10 lipca 1973 roku. Jako największa marka w regionie posiadamy swoje rezerwy, które na co dzień rywalizują na poziomie Hummel IV ligi świętokrzyskiej. W rundzie jesiennej zdobyliśmy 39 punktów i pozostajemy wiceliderem rozgrywek. Oczywiście mamy apetyt na więcej. Istotnym elementem działalności naszego klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży, dlatego w lipcu 2021 roku została założona Akademia Korona, której zawodnicy regularnie otrzymują szanse na występy na poziomie seniorskim.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

W planie wydarzenia oprócz prezentacji składu i kadry Korony II są również takie atrakcje jak: turniej drużyn młodzieżowych, trening pokazowy, gry i zabawy dla najmłodszych, konkursy sprawnościowe dla młodzieży, szkolenie z pierwszej pomocy oraz akcje charytatywne. Planowany termin imprezy – lipiec 2022 roku.

W kategorii "Społeczno-kulturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli