Korona II Kielce

O projekcie

Celem projektu jest zakup najpotrzebniejszego sprzętu do treningu motorycznego oraz monitoringu postępów dla drugiej drużyny Korony, która na co dzień występuje w rozgrywkach Hummel IV ligi świętokrzyskiej. Na grę w żółto-czerwonych rezerwach może liczyć coraz więcej zawodników naszej Akademii, którzy w przyszłości będą stanowić o sile największego klubu piłkarskiego w województwie świętokrzyskim. Stanowimy ambitny zespół i zależy nam na ciągłym rozwoju umiejętności naszych podopiecznych, dlatego jesteśmy przekonani, że zakupione rzeczy pozwolą nam się wznieść na wyższy poziom wyszkolenia młodych Koroniarzy.

O klubie

10 lipca 2023 roku Korona Kielce będzie obchodzić 50. urodziny. Od początku istnienia przewodnią dyscypliną w naszym klubie była piłka nożna. Jako największy klub w regionie czujemy ogromną odpowiedzialność za wyszkolenie dzieci i młodzieży, dlatego przykładamy dużą uwagę do naszego zespołu rezerw oraz grup z Akademii powołanej do życia w lipcu 2021 roku. Obecnie pod naszymi skrzydłami szkoli się ponad 200 adeptów futbolu.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Trening motoryczny stanowi niezwykle ważny element przygotowań u każdego piłkarza. Profesjonalne podejście do tematu motoryki zmniejsza szansę na doznanie kontuzji oraz zwiększa wytrzymałość i wydolność fizyczną. Takie warunki pozwalają na ciągły rozwój zawodników, a co za tym idzie całej drużyny do rozgrywek na wyższych szczeblach. Nasz projekt zakłada zakup fotokomórek, platformy do pomiaru mocy, drona, kamery sportowej oraz drobnego sprzętu do ćwiczeń motorycznych: mini band, gum oporowych oraz ławek treningowych.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli