KS Błękitni Jerzmanowo Wrocław

O projekcie

Od Dwóch lat trenujemy i gramy na naszym nowym stadionie, który został wybudowany z Budżetu Obywatelskiego. Powstały dwa boiska oraz trybuny na 300 osób. Kolejnym etapem jest rozbudowa infrastruktury m.in. zaplecza szatniowego. Nasz budynek został zbudowany 15 lat temu i nadal nie ma podłączenia do prądu oraz dostępu do wody. My chcemy to zmienić i poprawić warunki organizacyjne Klubu dla swoich zawodników oraz sztabu szkoleniowego. W tym roku planujemy do obecnego budynku dostawić kontener sanitarny oraz dodatkowo dostawić dwa kontenery. Jeden będzie spełniał funkcje szatni dla gości, a drugi będzie pełnił funkcje magazynu na sprzęt sportowy. Pracujemy i chcemy się rozwijać, bo uważamy, że klub musi się rozwijać na poziomie infrastruktury, żeby można iść do przodu również pod względem sportowym. Działamy!!

O klubie

Klub Sportowy Błękitni Jerzmanowo Wrocław klub ze stolicy Dolnego Śląska, lecz z najmniejszego osiedla w mieście. Nasz klub w tym roku obchodzi 25 lecie swojego istnienia! Drużyna seniorska najmłodsza w mieście, złożona ze swoich wychowanków. Aktualnie Klub reprezentuje 5 drużyn. Jedna seniorska, 3 młodzieżowe oraz 1 drużyna Oldboy +45. Jako Klub oparty na ludziach z zachodniej części Wrocławia dzielnicy Fabrycznej chcemy budować sportowy klub jako miejsce do uprawiania piłki nożnej w tej części miasta. Bo Łączy nas Piłka!

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Projekt zakłada zakup 3 kontenerów oraz pozwoli przystąpić do przyłącza sieci energetycznej oraz przyłącza wodno-kanalizacyjne.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli