KS Piłkawka Białystok

O projekcie

Projekt opiera się na organizacji turnieju piłkarskiego, który zorganizowany byłby na pełnowymiarowym boisku podzielonym na dwie części, tworząc 2 mniejsze boiska. Turniej byłby przeznaczony na 24 zespołów amatorskich oraz zrzeszonych w Polskim Związku Piłki Nożnej. Oprócz wydarzenia sportowego zorganizowana zostałaby strefa dla całych rodzin. Znajdowałyby się w niej foodtrucki, dmuchańce dla dzieci, a także różne konkurencje sprawnościowe dla wszystkich. Całe wydarzenie zakończyłby koncert zespołów z Podlasia z każdego rodzaju muzyki.

O klubie

Klub sportowy założony w maju 2020 roku, który działa w ramach stowarzyszenia. W swoich szeregach ma 30 trenujących zawodników. Klub występuje w rozgrywkach podległych pod Podlaski Związek Piłki Nożnej. Klub może poszczycić się tytułem Drużyny Roku 2021 w Białymstoku. Organizujemy wydarzenia, które generują tysiące odbiorców. Ostatni turniej "Piłkawka Cup II" zgromadził 16 zespołów, a drugi dzień oglądało kilka tysięcy osób w internecie.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Turniej byłby kontynuacją działań klubu. Byłaby to kolejna edycja turnieju "Piłkawka Cup". Ciągłość wydarzenia da miano kultowości i będzie przyciągał z każdym rokiem większe grono odbiorców.

W kategorii "Społeczno-kulturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli