KS Ruch Radzionków

O projekcie

Kibice stanowią wielką wartość 102-letniego Ruchu Radzionków. Bez względu na klasę rozgrywkową, w której występowała drużyna „Cidrów”, zawodnicy reprezentujący żółto–czarne barwy zawsze mogli liczyć na wsparcie trybun - również w meczach wyjazdowych. Fani są z nami zawsze - w sukcesie i potrzebie. "Żółto-Czarna" rodzina! Akcją "Puchar1000goli" pragniemy podziękować im za nierzadkie poświęcenie i trud na kibicowskim szlaku. Za fakt, że trwają przy klubie, który w przeszłości uraczył ich trzyletnią obecnością w piłkarskiej elicie, a dzisiaj w niższych ligach walczy o przywrócenie dawnego blasku. Dla naszych fanów chcemy stworzyć wielkoformatową flagę w kształcie koszulki z numerem "12". Numerem w oczywisty sposób wskazującym naszego dwunastego zawodnika! Chcemy, by przed każdym meczem o punkty młodzi piłkarze Uczniowskiego Klubu Sportowego „Ruch” Radzionków wyprowadzając drużynę seniorów wychodzili z wielką, żółto-czarną „koszulką”, którą następnie przekażą naszym zagorzałym fanom.  Pozostałe środki finansowe uzbierane poprzez ten projekt w oparciu o sugestię kibiców Ruchu Radzionków przeznaczymy na jeden z wybranych przez fanów celów: 1. Produkcja gadżetów klubowych, 2. Produkcja flag itp, 3. Wsparcie działalności klubu.

O klubie

Klub Sportowy Ruch Radzionków to ponad 100 lat tradycji futbolu i sportu na Górnym Śląsku. Popularne "Cidry" przez dekady są wizytówką swojego miasta. Piłkarze - z legendarnym Marianem Janoszką na czele - największe triumfy święcili na przełomie wieków, rozgrywając pamiętne boje na boiskach ekstraklasy. Dziś, mimo wielu przeciwności losu, "Żółto-Czarni" rywalizują na poziomie IV ligi, próbując nawiązać do lat świetności.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Fani Ruchu Radzionków słyną z wielkiego przywiązania do barw klubowych. Kibice "Cidrów" w okresach próby - spadkach do niższych klas rozgrywkowych, po wycofaniu klubu z rozgrywek, czy w momencie utraty własnego stadionu - zawsze w jednym szeregu stawali w obronie swojego ukochanego Ruchu. Projektem Sektorowa Koszulka - "ŻÓŁTO-CZARNA DWUNASTKA" chcemy podziękować im za ich nieustanne wsparcie podczas meczów domowych i wyjazdowych oraz za to, że "Cidry" zawsze mogą być dumne ze swojej "Żółto-Czarnej Rodziny".

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli