KS Unifreeze Górzno

O projekcie

Wielkimi krokami zbliża się 30-lecie naszego klubu. Z tej okazji w 5-tą rocznicę śmierci zmarłego Prezesa firmy Unifreeze, a także założyciela klubu KS UNIFREEZE Górzno Śp. Janusza Majtczaka chcielibyśmy zapoczątkować i zorganizować „Ogólnopolski turniej piłki nożnej im. ŚP Janusza Majtczaka’’ ,który jak nikt inny w naszych rejonach kochał sport i swoimi działaniami wspierał lokalny futbol , a przede wszystkim drużyny grające pod logo UNIFREEZE. Chcielibyśmy uczcić Jego pamięć takim oto wydarzeniem sportowym i zaprosić do tego kluby z całej Polski

O klubie

KS Unifreeze Górzno to klub piłkarski grający na co dzień w rozgrywkach Kujawsko-Pomorskiej B-klasie . Mający aspiracje na granie w wyższych ligach. Klub istnieje od 1992 r z siedzibą w Miesiączkowie.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej im. Śp. Janusza Majtczaka odbywałby się na boisku KS Unifreeze Górzno, chcielibyśmy nadać temu wydarzeniu wysoką rangę na szczeblu lokalnym , a nawet ogólnopolskim! Bo bez wątpienia , na taką pamięć zasługuje Nasz Prezes !

W kategorii "Społeczno-kulturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli