KS Unifreeze Górzno

O projekcie

Nasz mały-wielki klub występuje w rozgrywkach Kujawsko-pomorskiej klasie B. Mecze naszej drużyny cieszą się wielką popularnością wśród lokalnej społeczności. Tego roku zespół ’’Truskawek’’ będzie obchodził 30-lecie swojego istnienia, z tego powodu chcielibyśmy podziękować wszystkim ,którzy wspierają nasz klub za kibicowanie drużynie i w ramach tego chcemy wypuścić serie klubowych gadżetów (szaliki , kubki, czapki , smycze) z okazji naszego jubileuszu i przy każdym domowym meczu w ramach podziękowań obdarować kibiców przybywających na nasze mecze tymi oto gadżetami. Dodatkowo chcemy zakupić stroje piłkarskie , również na okazję rocznicy 30-lecia klubu.

O klubie

KS Unifreeze Górzno to klub piłkarski grający na co dzień w rozgrywkach Kujawsko-Pomorskiej B-klasie . Mający aspiracje na granie w wyższych ligach. Klub istnieje od 1992 r z siedzibą w Miesiączkowie.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Mamy nadzieję , że uda nam się zrealizować te projekty, a Nasi kibice będą szczęśliwi i dalej będą nas tak dopingować jak to robią do tej pory! Te gadżety to dopiero początek .. w planach mamy dużo , dużo więcej.Małymi krokami dojdziemy do celu!

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli