LKS Bystra

O projekcie

W ramach projektu chcielibyśmy wybudować na boisku na którym rozgrywamy mecze w A-klasie piłkochwyty, za bramkami i wymienić stare zużyte metalowe bramki na nowe bezpieczne aluminiowe. Boisko na którym rozgrywamy swoje mecze jest położone blisko rzeki, przez co po oddaniu mocniejszego strzału nad bramką piłka automatycznie ląduje w wodzie i płynie w stronę morza. Bramki pamiętają początki tego boiska, czyli jeszcze poprzedni wiek. Sprawa boiska jest o tyle skomplikowana, że powstało ono w czasach innej rzeczywistości właścicielskiej. Obecny właściciel, czyli szkoła średnia w naszej miejscowości nie chce w nie inwestować, a nasza miejscowa gmina nie może inwestować w coś co nie należy do niej. Sytuacja trwa od kilkudziesięciu lat.

O klubie

Jesteśmy klubem działającym od 1949 roku, w małej miejscowości w powiecie gorlickim. Obecnie występujemy w gorlickiej A-klasie i prowadzimy też grupę młodzieżową. Klub za dwa lata będzie obchodzić 75-lecie istnienia i chcielibyśmy obchodzić je na zmodernizowanym stadionie.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Głównym celem jest postawienie piłkochwytów. Im więcej uda nam się zdobyć środków tym bardziej odgrodzimy się od rzeki. Szacowany koszty piłkochwytów i bramek z montażem to około 25 000 złotych.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli