LKS Grom Różaniec

O projekcie

LKS Grom Różaniec jest klubem z niewielkiej miejscowości, który obecnie uzyskuje najlepsze wyniki w swojej 65-letniej historii. Na stadionie w Różańcu znajduje się ponad 500 miejsc siedzących, które podczas spotkań ligowych często wypełnione są niemal w stu procentach. Piłkarze Gromu mecze domowe rozgrywają na boisku z bardzo dobrą murawą i korzystają z przestronnych szatni znajdujących się w wybudowanym kilka lat temu pawilonie. Na obiekcie brakuje jednak bardzo ważnego elementu – TABLICY WYNIKÓW. Podczas meczów rozgrywanych na stadionie w Różańcu często padają pytania „Która minuta?” lub „Jaki jest wynik?”. Do takich sytuacji można przywyknąć, ale lepszym rozwiązaniem jest wyposażenie stadionu w elektroniczną tablicę informacyjną. W ten sposób spełnilibyśmy standardy infrastrukturalne panujące w IV lidze. Od czasu awansu staramy się w miarę możliwości modernizować nasz kameralny stadion, ale skromny budżet pozwolił jedynie na realizację zaleceń Lubelskiego Związku Piłki Nożnej związanych z uzyskaniem licencji na grę w IV lidze. Zostało wykonane niezbędne ogrodzenie oraz sektor dla kibiców gości. Teraz marzymy o tablicy wyników, która w trakcie ligowych spotkań ułatwi życie nie tylko kibicom, ale też zawodnikom i sztabom szkoleniowym. Prosimy o wsparcie naszego pomysłu i regularne głosowanie!

O klubie

LKS Grom Różaniec powstał w 1956 roku. W XX wieku najwyższą ligą w której występował była klasa „A”, ale już w pierwszych dwóch dekadach XXI wieku zespół z Różańca był jednym z najlepszych w zamojskiej klasie okręgowej, wielokrotnie kończąc rozgrywki na podium. Sezon 2021/2022 jest dla Gromu drugim w IV lidze lubelskiej. W rundzie jesiennej w 18 meczach zdobył 33 punkty i zajmuje 6. miejsce w grupie II. Ważnym elementem w działalności klubu jest szkolenie dzieci i młodzieży. Dzięki temu w zespole seniorów występuje wielu wychowanków. Klub nie prowadzi odpłatnej działalności. Zasoby finansowe, którymi dysponuje to dotacje, wpłaty od lokalnych sponsorów i darczyńców. Są to środki, które pozwalają realizować szereg inicjatyw społecznych ukierunkowanych na potrzeby lokalnego środowiska. Pomimo skromnego budżetu Grom nieźle radzi sobie w rozgrywkach IV ligi, co dla niewielkiej miejscowości jest dużym osiągnięciem.

Video projektu

Stadion w Różańcu z lotu ptaka

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

W Różańcu jest również zapotrzebowanie na inne inwestycje infrastrukturalne, takie jak boisko treningowe czy hala sportowa, ale to zostawmy jednostkom samorządu terytorialnego i innym instytucjom. Akcja „Puchar 1000 Goli” jest idealna, aby zrealizować projekt, dzięki któremu na stadionie Gromu pojawi się elektroniczna tablica wyników. Koszt zakupu i montażu to około 25-30 tysięcy złotych, a więc idealnie wpisuje się w budżet akcji.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli