LKS NAPRZÓD 37 KRZYŻKOWICE

O projekcie

Budowa piłkochwytu, renowacja trybuny. Realizacja obu tych przedsięwzięć bardzo by nam ułatwiła codzienne funkcjonowanie klubu. Poprawił by się komfort oglądania meczów dla kibiców a co za tym idzie wzrosła by może frekwencja na meczach. Budowa piłkochwytu pozwoliłaby na zaoszczędzenie czasu i sił w szukaniu piłek w pobliskim lesie ;)

O klubie

Klub Sportowy LKS Naprzód 37 Krzyżkowice jest klubem jedno-sekcyjnym, prowadzącym szkolenie dzieci, młodzieży i dorosłych w dyscyplinie sportu; piłka nożna. Klub przez cały okres swojej działalności prowadzi regularne zajęcia sportowe - szkolenie w zakresie piłki nożnej. Działalność klubu opiera się wyłącznie na pracy społecznej jego członków. Dzięki ich pasji i zaangażowaniu zawdzięcza on swoje istnienie do dnia dzisiejszego. Klub sportowy prowadzi szkolenie drużyny seniorów jednak bardzo dużą uwagę przywiązuje do szkolenia dzieci i młodzieży. Drużyny klubu sportowego uczestniczą w rozgrywkach Podokręgu Racibórz. W swojej działalności odnosiliśmy sukcesy w postaci mistrzostwa juniorów w Podokręgach Rybnik i Racibórz w latach 1982, 1986, 1996, 2000. Klub cieszy się sympatią lokalnej społeczności i daje możliwość udziału w regularnych zajęciach sportowych.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Pozyskane środki ułatwią nam codzienne funkcjonowanie klubu! A poprawa infrastruktury z pewnością przyciągnie kibiców na trybuny a może także nowych zawodników do klubu oraz zachęci lokalną młodzież do uprawiania sportu na Naszym obiekcie.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli