Ludowy Klub Sportowy „Tęcza Miłomłyn”

O projekcie

Jak powszechnie wiadomo w piłce nożnej najważniejszy jest wynik. Aby każdy z Naszych KIBICÓW oraz z drużyny przeciwnej wiedział jaki akutalnie jest wynik oraz, która jest minuta meczu potrzebna jest to tego informacja świetlna lub/i dźwiękowa. Chcemy im pomóc w tym zakupując ELEKTRONICZNĄ TABLICE WYNIKÓW oraz NAGŁOŚNIENIE STADIONOWE.

O klubie

Klub Tęcza Miłomłyn został założony w 1969 roku. Przez większość czasu grała na poziomie okręgówki. Najwięksymi sukcesami był awans do IV ligi oraz utrzymanie się przez 2 sezony własnie w tej lidze. Nie tak dawno w Miłomłynie zostało zorganizowane 50-lecie Klubu. Wielkie widowisko, ponieważ z miejscową drużyną zagrał Stomil Olsztyn ( 1 liga), a więkoszść Naszych kibiców również kibicuje Stomilowi. W Klubie trenuje około 80 -cioro młodych zawodników i zawodniczek w różnych kategoriach wiekowych. Drużyna seniorska występuję obecnie w V lidze tzw. okręgówce organizowanej przez Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej. Klub cały czas się rozwija. Właśnie w tym momencie remontowany jest budynek Klub, niedawno została postawiona trybuna dla KIBICÓW.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

W przerwie każdego meczu domowego Nasz spiker rozlosowuje nagrody ufundowane przez Naszych Parnterów Klubowych dla kibiców, którzy zakupili NIEOBOWIĄZKOWY bilet wstępu. Aby każdy z kibców był świadomy kiedy jest przerwa w meczu niezbędna jest elektronicza tablica sporotwa, która będzie wyświetlała pozostały czas do wygrania nagrody w Naszej zabawie oraz zestaw nagłaśniający aby mogli usłyszeć wylosowany co za tym idzie WYGRANY NUMER BILETU.

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli