LZS Chocianowice

O projekcie

Projekt zakłada budowę wysokiego piłkochwytu dookoła boiska. Nasze miejsce gry otoczone jest z trzech stron polami uprawnymi. Oznacza to, że w okresie letnim i jesiennym piłka raz po raz ląduje w rzepaku czy kukurydzy, a wtedy jej odnalezienie znacznie się wydłuża. Choć zasady prawa Pascala są wszystkim znane, to jednak szukającego muszą nieraz wspomóc pozostali członkowie drużyny, przez co treningi tracą na efektywności. Piłkochwyty poprawiłyby płynność rozgrywek, a z naszego boiska stworzyły prawdziwy azyl nie tylko dla zawodników, lecz również pozostałych mieszkańców Chocianowic, którzy często aktywnie spędzają czas na graniu w piłkę.

O klubie

Chocianowice to licząca około 700 mieszkańców miejscowość w powiecie kluczborskim w województwie opolskim. To właśnie tutaj nieprzerwanie od 1949 roku działa LZS Chocianowice, który co roku przystępuje do rozgrywek seniorskich jak i młodzieżowych. Trenują u nas również żaki i orliki, bardzo dzielnie ucząc się piłkarskiego rzemiosła.

Video projektu

Mecz LZS Chocianowice - dron

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Zamontowane piłkochwyty stworzyłyby możliwość zainstalowania elektronicznej tablicy wyników oraz monitoringu. Tablica ułatwiłaby kibicom odliczanie czasu i kontrolę wyniku, natomiast monitoring poprawiłby bezpieczeństwo na obiekcie, a może nawet wzbogacił nasze treningi o analizy wideo.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli