LZS Polonia Domaszowice

O projekcie

Budowa pełnego oświetlenia boiska - Camp Nou nam się marzy.....albo chociaż parking pod Biedronką :-) Niestety borykamy się jak wszyscy z problemami finansowymi, a przez to i sportowymi. Zapewnienie pełnego oświetlenia zapewni zawodnikom możliwość treningu na odpowiedniej nawierzchni również podczas długich jesienno-zimowych wieczorów, co w tej chwili jest niemożliwe a mocno wymagane przez samych zawodników. Obecnie zawodnicy trenują w najlepszym razie przy latarkach "czołówkach", co niesie za sobą nie tylko ryzyko kontuzji ale również..........potrącenie dzikiej zwierzyny bywającej na stadionie w celach podniesienia wartości swoich posiłków ;-), zgubienie piłek co wiąże się z ogólnogminnym weekendowym poszukiwaniem ich w okolicznych lasach ;-), pomylenie kolegi z drzewem i obrzucenie go niewybrednymi inwektywami ;-), napotkanie kuzynów Krtka i ich domostw co kończy się każdorazowo z chóralnym "zabiłeś kreta !!!" ;-) i innych przygód, których w egipskich ciemnościach niemało. Generalnie trenowanie w tych warunkach to zło gorsze niż Sousa jako trener kadry narodowej ;-). Raz nawet zdarzyło nam się, że prowadził trening inny trener, z postury jak trener Papszun, ale zakładał się nie będę, bo czym będę to oświetlenie włączał? I może wreszcie będę mógł odpuścić kupowanie baterii do wspomnianych "czołówek" całymi paletami ?

O klubie

Polonia Domaszowice jest niewielkim klubem obijającym się pomiędzy B i A klasą, choć z ambicjami na wyższą klasę rozgrywkową. W przeszłości, a klub istnieje nieprzerwanie najdłużej w regionie, Polonia była regularnym uczestnikiem rozgrywek w klasie okręgowej. W tym roku obchodzimy 30-lecie istnienia klubu stąd ambicje rozwoju sportowego i infrastrukturalnego.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Przewidywany koszt budowy to około 25000 zł, jednak mamy możliwość niewielkiej ale jednak partycypacji w kosztach. Projekt budowlany jest przygotowany a zgoda na budowę wydana. Również niektóre prace budowlane związane z projektem będą wykonane siłami pracowników klubu i samych zawodników. Podstawowa część kosztów to zakup jupiterów i główne prace budowlano-montażowe.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli