Miejski Klub Sportowy Pogoń Miechów

O projekcie

Nasi kibice niejednokrotnie udowodnili że są najlepsi w swoim fachu. Wygraną w projekcie chcielibyśmy przeznaczyć na specjalną oprawę meczu jubileuszowego. Chcielibyście poczuć aromsfere niczym na "San Siro" w Mediolanie? Jeśli tak to głosujcie na nasz projekt.

O klubie

Miejski Klub Sportowy Pogoń Miechów jest to klub który posiada bogatą 100 letnią historię. Przez te wszystkie lata był dla naszych kibiców jedyną odskocznią. Niestety z biegiem czasu i zmianą pokoleń, nasz ukochany Klub stracił na wartości. Teraz chcemy to zmienić i przyciągnąć kibiców na stadion, pokazać że Pogoń da się lubić. Pogoń to nie tylko drużyna Seniorska, posiadamy również 7 grup młodzieżowych.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Projekt 1000 goli jest dla Nas ogromną szansą na przywrócenie Pogoni dawnej chwały. Dzięki temu projektowi możemy zrealizować swoje cele związane z organizacją jubileuszu 100 lecia. Ale przedewszyatkim zależy nam na poprawie wizerunku Pogoni. Chcemy stworzyć dla naszych najmłodszych podopieznych miejsce gdzie będą mogli się rozwijać.

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli