Miejski Klub Sportowy Pogoń Miechów

O projekcie

Chcielibyśmy zorganizować piknik rodzino sportowy z okazji 100 lecia naszego klubu. Kojarzycie dmuchane atrakcje niczym z "Turbokozaka"? Może zorganizujemy jakiś koncert? Wszystko zależy od Was i od Waszych głosów. RAZEM TWORZYMY WIELKĄ POGOŃ!

O klubie

Miejski Klub Sportowy Pogoń Miechów jest to klub który posiada bogatą 100 letnią historię. Przez te wszystkie lata był dla naszych kibiców jedyną odskocznią. Niestety z biegiem czasu i zmianą pokoleń nasz ukochany Klub stracił na wartości. Teraz chcemy to zmienić i przyciągnąć kibiców na stadion,pokazać że Pogoń da się lubić i warto być częścią naszej rodziny. Pogoń to nie tylko drużyna Seniorska, posiadamy również 7 grup młodzieżowych.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Projekt 1000 goli jest dla Nas ogromną szansą na przywrócenie Pogoni dawnej chwały. Dzięki temu projektowi możemy zrealizować swoje cele związane z organizacją jubileuszu 100 lecia naszego klubu. Ale przedewszystkim zależy nam na poprawie wizerunku Pogoni. Chcemy stworzyć dla naszych najmłodszych podopieznych miejsce gdzie będą mogli się rozwijać.

W kategorii "Społeczno-kulturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli