MKS Myszków

O projekcie

W tym roku obchodzimy 75-lecie istnienia naszego klubu. Mieszkańcy Myszkowa i okolic najmilej sięgają pamięcią do złotej dekady 1992-2002 kiedy to nasz Papiernik/Krisbut/KS szturmował bramy ówczesnej 2 ligi, aby na 8 sezonów zadomowić się w niej i walczyć o awans do Ekstraklasy. W okrągłą rocznicę powstania klubu chcielibyśmy zaprosić naszych piłkarzy reprezentujących klub w tamtym latach i zorganizować dla nich sparing z oldboyami jednej z czołowych polskich drużyn. Taki mecz wspomnieć, okraszony dodatkowo nazwiskami wielkich, polskich piłkarzy sprawiłby, że myszkowski stadion zapełniłby się jak za dawnych lat, a miejscowa społeczność ponownie mogłaby zobaczyć swoich idoli sprzed lat. Imprezie będzie towarzyszył piknik dla dzieci oraz pomeczowy raut dla wszystkich uczestników.

O klubie

MKS Myszków - IV liga śląska, grupa 1. Rok założenia 1947. Największe sukcesy: 8 sezonów na 2 szczeblu rozgrywkowym (1994-2002). Ćwierćfinał Pucharu Polski. Obecnie drużyna zajmuje 3 miejsce w tabeli.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Projekt będzie współfinansowany ze środków własnych. Dzięki współpracy z hotelem Orle Gniazdo będziemy mogli podjąć naszych gości w komfortowych warunkach w sercu Jury Krakowsko - Częstochowskiej. Każdy z zaproszonych gości dostanie butelkę klubowego piwa "Duma Myszkowa". Impreza będzie transmitowana na żywo przez klubową telewizję MKS TV. Zadbamy o odpowiednią otoczkę wydarzenia wynajmując konferansjera, a także zapewnimy atrakcje w przerwie meczu. Dodatkowo podczas imprezy planujemy podpisanie umowy partnerskiej z Ruchem Chorzów.

W kategorii "Społeczno-kulturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli