MKS Myszków

O projekcie

Ostatnie lata naszego MKS, kiedy to grupa pozytywnie zakręconych fanów „kopanej” wspomogła klub organizacyjnie, można określić słowami „wszystko zmierza w dobrą stronę”. Klub po powrocie z „okręgówki” ma ugruntowaną pozycję w IV lidze, a budowany z głową w przyszłości powinien powalczyć o wyższe cele. Akademia rośnie w siłę i w przeciągu trzech lat stała się największym podmiotem dającym możliwości rozwoju sportowego w naszym regionie. Nowe, pełnowymiarowe, sztuczne boisko jest najwyższej klasy. Czekamy również na ogłoszenie przez miasto przetargu na budowę nowego budynku oraz modernizację stadionu. Szukamy możliwości rozwoju klubu, aby stale podnosić naszą jakość, aby wskoczyć LEVEL WYŻEJ. Puchar 1000goli od razu wzbudził nasz entuzjazm, dlatego też postanowiliśmy zgłosić projekt w zakresie zakupu sprzętu do testów motorycznych, percepcji oraz monitorowania zawodników podczas meczów. Wszystkie te nowinki technologiczne wspomogą nasz klub sportowo i organizacyjnie i posłużą zawodnikom zarówno akademii jak i pozostałych grup seniorskich, a także zespołu naszych pań. Wskoczymy po prostu LEVEL WYŻEJ.

O klubie

MKS to klub powstały w 1947 roku i właśnie obchodzi 75-lecie swojego istnienia. Największe sukcesy odnosił w latach 1994 - 2002, kiedy to walczył na drugim szczeblu rozgrywkowym, trzykrotnie zajmując czwarte miejsce w tabeli. Klub znany był wówczas pod nazwami Papiernik, Krisbut i KS Myszków. Myszkowianie dochodzili także do ćwierćfinału Pucharu Polski.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Sprzęt do testów motorycznych za każdym razem wypożyczamy od innych podmiotów, a więc taki zakup zapewniłby sporą oszczędność w budżecie klubu. Wszak oprócz pierwszej i drugiej drużyny seniorskiej posiadamy także drużynę kobiet oraz 7 grup dziecięcych. Nasza doświadczona i wykwalifikowana kadra trenerska dostanie kolejne narzędzie, które ułatwi prowadzenie naszych zespołów.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli