MKS Myszków

O projekcie

MKS MYSZKÓW TV – inicjatywa kilku zapaleńców dla kibiców IV ligowego MKS-u Myszków. Kiedy nastała pandemia COVID 19, wprowadzono szereg restrykcji na czele z zamknięciem stadionów dla kibiców, kilku „pozytywnych wariatów” wpadło na pomysł stworzenia telewizji klubowej i transmitowania meczów ukochanej drużyny na żywo. Ruszyły rozgrywki ale kibice, nawet u siebie nie mogli zobaczyć na żywo swoich ulubieńców. Żeby uradować fanów swojej drużyny, dać im poczuć chociażby namiastkę meczowych emocji, na początek przy pomocy smartfona i relacji live na facebooku rozpoczęliśmy transmisje meczów z udziałem niebiesko-białych, dodatkowo dodaliśmy własny komentarz. Był to promyk słońca i miód na serca kibiców w tych ciężkich, dziwnych i zwariowanych czasach. Z biegiem czasu smartfona zamieniliśmy na bardziej profesjonalną kamerę i zamierzamy się cały czas rozwijać, żeby każdy kibic MKS-u Myszków wiedział co „piszczy” w klubie. Miał możliwość oglądania meczów wyjazdowych na żywo, wywiadów z piłkarzami, trenerami, materiałów o funkcjonowaniu klubu, pozostałych drużynach seniorskich i młodzieżowych.

O klubie

MKS Myszków został założony w 1947r i w tym roku obchodzi swój jubileusz 75-lecia. Myszkowianie występują obecnie w IV lidze śląskiej, gr. I i po pierwszej rundzie rozgrywek plasują się na trzecim miejscu w tabeli. "Złote lata" obecnego MKS-u to sezony 1992-2002, kiedy to myszkowianie nieprzerwanie występowali na drugim poziomie rozgrywkowym (obecnie I liga), walczyli o awans do ekstraklasy a w rozgrywkach Pucharu Polski dotarli do 1/8 finału Pucharu Polski.

Video projektu

MKS MYSZKÓW 2021

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Naszym celem jest rozwój telewizji klubowej. Przeniesienie transmisji z facebooka na platformę youtube, żeby umożliwić dostęp jak najszerszej grupie kibiców. Środki przeznaczymy na niezbędne doposażenie sprzętowe (zakup m.in. słuchawek/mikrofonów spikerskich, strem decka, routera, innych niezbędnych akcesoriów) oraz bieżące funkcjonowanie. Naszym celem jest, żeby każdy kibic MKS-u i nie tylko, który znajduje się nawet na drugiej półkuli i nie może kibicować swojej drużynie na żywo poczuł się dzięki nam tak, jakby siedział na trybunach. Zapraszamy do obejrzenia filmiku, z podsumowaniem 2021 roku, który został przygotowany przy naszym udziale.

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli