MKS Polonia Warszawa

O projekcie

Projekt nasz nazwaliśmy POLONIA TO TRADYCJA. Grając w niższych ligach wielokrotnie zastanawiamy się dlaczego tak wielu kibiców chce nas obserwować podczas zmagań na boisku, czytać informacje pojawiające się mediach społecznościowych. Poziomo sportowy, przeciwnicy, atrakcyjność rywalizacji sportowej na boisku, co powoduje iż grono naszych sympatyków nie zmniejsza się? Na pewno istotny wpływ ma tradycja klubu, która wpisuje się w losy naszego kraju oraz naszego miasta.

O klubie

MKS Polonia Warszawa Stowarzyszenie kultury fizycznej zarejestrowane w Ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej M. St. Warszawy pod numerem 112, Regon: 140367485, NIP 5252351486 od wielu lat prowadzi szkolenie dzieci młodzieży. Od wielu lat szkolimy dzieci i młodzież na najwyższym poziomie. Dla zapewnienia ciągłości szkolenia oraz powiązania z państwowym systemem edukacji powołaliśmy drużynę seniorów MKS Polonia Warszawa, w której występują nasi wychowankowie po ukończeniu 18 roku życia. Drużyna MKS Polonia Warszawa gra obecnie w II grupie warszawskiej ligi okręgowej.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Planujemy przeprowadzenie spotkań na temat POLONIA TO TRADYCJA prowadzonych przez historyków Warszawy przy współudziale zawodników piłkarskiej drużyny seniorów skierowanych do młodych adeptów piłki nożnej. Dlaczego prowadzenie cyklu wykładów prowadzonych przez historyków przy współudziale czynnych zawodników grających w naszej drużynie seniorów? Nie ma chyba lepszego sposobu przekazania wiedzy na temat tradycji klubu wpisującej się w tradycję Warszawy i Polski przez profesjonalnych historyków przy udziale piłkarzy podziwianych podczas meczy piłkarskich. Piłkarze biorący udział w tym projekcie będą mieli okazję przekazania, iż wybrali grę w naszym klubie z powodu wieloletniej tradycji. Podczas spotkań położony będzie nacisk na zagadnienia historii klubu na tle historii Warszawy i Polski.

W kategorii "Społeczno-kulturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli