MKS Polonia Warszawa

O projekcie

Mecze MKS POLONII WARSZAWA, cieszą sie również zainteresowaniem najzagorzalszych kibiców. W związku z tym na kilku najatrakcyjniejszych spotkaniach, przygotowane zostałby oprawy meczowe, jak to miało już miejsce w ostatnich latach. Przed meczem, na którym wykonana zostanie oprawa rozwieszone zostaną banery zapraszające na mecz. Oprawy skladały by się z malowanych transparentów na płot(z różnymi tresciamj), oraz z flag na kijach w barwach klubu. Dodatkowym elementem była by kartoniada oraz balony w barwach klubu. Dodatkowo każdy kibic przebywający w sektorze, którym prowadzony jest doping otrzymywałby inny gadżet meczowy. Np. Specjalny szalik, koszulkę, czapkę, który wyprodukowane byłby specjalnie na to spotkanie.

O klubie

MKS Polonia Warszawa Stowarzyszenie kultury fizycznej zarejestrowane w Ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej M. St. Warszawy pod numerem 112, Regon: 140367485, NIP 5252351486 od wielu lat prowadzi szkolenie dzieci młodzieży. Od wielu lat szkolimy dzieci i młodzież na najwyższym poziomie. Dla zapewnienia ciągłości szkolenia oraz powiązania z państwowym systemem edukacji powołaliśmy drużynę seniorów MKS Polonia Warszawa, w której występują nasi wychowankowie po ukończeniu 18 roku życia. Drużyna MKS Polonia Warszawa gra obecnie w II grupie warszawskiej ligi okręgowej.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Oprawy meczowe, uatrakcyjnią każde spotkanie, dodatkowe mobilizację kibiców zwiekszają frekwencję u kibiców, nie tylko tych najzagorzalszych, ale również piknikowych. Dodatkowo atutem jest poprawa atmosfery na danym meczu. Rozwieszenie banerów na mecz, zachęci do przyjścia również społeczność lokalną. Rozdawanie gadżetów okolicznościowych, pozwala zaś pamiętać o danym wydarzeniu jeszcze długo po jego zakończeniu, dzięki temu posiadając szalik czy koszulke w domu, można sobie przypomnieć o meczu, ktory odbywał się kilka miesięcy czy lat wcześniej.

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli