MKS Polonia Warszawa

O projekcie

Celem projektu jest zakup sprzętu do treningu motorycznego i bramkarskiego na potrzeby drużyny seniorów MKS Polonia Warszawa występującej w klasie okręgowej. Zakup sprzętu pozwoli nam na rozwinięcie zajęć motorycznych, które oprócz podnoszenia cech fizycznych zawodników mają zapewnić ochronę prewencyjną przed urazami.

O klubie

MKS Polonia Warszawa Stowarzyszenie kultury fizycznej zarejestrowane w Ewidencji stowarzyszeń kultury fizycznej M. St. Warszawy pod numerem 112, Regon: 140367485, NIP 5252351486 od wielu lat prowadzi szkolenie dzieci młodzieży. Od wielu lat szkolimy dzieci i młodzież na najwyższym poziomie. Dla zapewnienia ciągłości szkolenia oraz powiązania z państwowym systemem edukacji powołaliśmy drużynę seniorów MKS Polonia Warszawa, w której występują nasi wychowankowie po ukończeniu 18 roku życia. Drużyna MKS Polonia Warszawa gra obecnie w II grupie warszawskiej ligi okręgowej. Sztab trenerski składa się z profesjonalnych trenerów piłki nożnej, trenerów bramkarzy oraz trenera motoryki.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Dla prowadzenia profesjonalnych zajęć piłkarskich połączonych z elementami przygotowania motorycznego niezbędny jest specjalistyczny sprzęt do treningu motorycznego oraz bramkarskiego. W najbliższej przyszłości planujemy zakupić: - urządzenie do treningu czasu reakcji i refleksu - zestawu skrzyń plyometrycznych do ćwiczeń - zestaw manekinów do treningu bramkarskiego - drobny sprzęt do ćwiczeń motorycznych: gumy oporowe, mini band, cięgna oporowe do treningu, sztangi, ławki treningowe Treningi motoryczne oprócz podnoszenia szybkości, siły, zwinności mają na celu prewencję urazową dla zawodników. Prewencja ma zapewnić redukcję urazów pojawiających się podczas meczy i treningów piłki nożnej.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli