MZKS BUG WYSZKÓW

O projekcie

Naszym marzeniem jest w szczególny i wyjątkowy sposób uczcić 100 lecie klubu. Z tej okazji chcielibyśmy stworzyć historyczny i niezapomniany mural upamiętniający okrągły jubileusz klubu. Nasi fantastyczni kibice oraz lokalna społeczność zasługuje na to, aby w mieście znalazło się miejsce na taki projekt. Wydarzenie odbiłoby się szerokim echem w Wyszkowie jak również w mediach społecznościowych oraz w sportowej społeczności. Wierzymy, że mural powstanie i upamiętni wspaniały czas naszego klubu.

O klubie

Bug Wyszków w roku 2022 obchodzi swoją 100 rocznicę powstania! Dla działaczy klubu oraz mieszkańców naszego regionu jest to historyczna chwila, pełna dumy i pięknych wspomnień a zarazem olbrzymia sportowa radość. Nasi działacze sportowi na przestrzeni tych 100 lat byli jednym z filarów budowania polskiej państwowości, a w naszej Małej Ojczyźnie ich działalność budziła podziw, uznanie i szacunek.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Celem projektu jest upamiętnienie historii klubu, edukacja młodych osób związanych z miastem Wyszków oraz wszystkich ludzi związanych z MZKS Bug Wyszków. Szczególnie zależy nam na naszych najmłodszych zawodnikach - dzieciach i młodzieży z naszej akademii, która liczy około 350 zawodników. Chcemy, aby przez poznanie historii klubu poznali również historie naszej Ojczyzny, utożsamiali się z barwami klubu, barwami ojczystymi i byli z tego dumni. #100latbugu #tradycja1922 #historia1922 #tylkobug

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli