Piast Lutynia

O projekcie

Jako beniaminek I grupy wrocławskiej A-klasy staramy się zapewnić kibicom komfortowe miejsce, które pozwoli im oglądać zmagania drużyny na domowym boisku. Kibiców mamy wspaniałych, którzy niejeden raz pokazali, że są z nami na dobre i na złe. Na dzień dzisiejszy nasz obiekt zapewnia około 20 miejsc siedzących, a pozostali sympatycy muszą obserwować grę na stojąco. WSPÓLNIE możemy to zmienić! Liczymy na Wasz głos, który pozwoli na zdobycie pożądanych środków finansowych w celu poprawienia infrastruktury obiektu. #gramyRAZEM

O klubie

https://www.facebook.com/LKSPiastLutynia Drużyna seniorów, która jako beniaminek I grupy wrocławskiej A-klasy dzielnie walczy w każdym meczu o najwyższe cele. Klub z tradycją, założony w roku 1946. Prężnie rozwijający się zespół, który z każdym dniem realizuje założone sobie cele.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Zakup trybun nie tylko przysłuży drużynie Piasta Lutynia, ale całej lokalnej społeczności prężnie rozrastającej się miejscowości, nieopodal Wrocławia. Sfinansowanie tego projektu będzie zrealizowaniem kolejnego celu, w drodze po wspólny rozwój społeczności.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli