Płomień Dębe Wielkie

O projekcie

Renowacja boiska, bądź budowa boiska treningowego to obecnie główny cel dla zarządu Płomienia. To był historyczny rok dla klubu Płomień Dębe Wielkie. Pierwsza drużyna seniorów uzyskała awans do 4 ligi Mazowieckiej pokonując w dramatycznym barażu drużynę Delta Słupno. Rezerwom udało się uzyskać promocje do A-klasy Siedleckiej, a Trampkarze wywalczyli awans do ligi wojewódzkiej. Niestety ze względu na brak boiska treningowego znacznemu zniszczeniu uległa murawa. Obecnie jest ona wykorzystywana przez dwie drużyny seniorskie oraz 3 grupy młodzieżowe. Moda na Płomień z każdym miesiącem rośnie. Pojawią się coraz więcej młodzieży, która chce reprezentować barwy drużyny z Dębego. Niestety bez renowacji murawy, bądź pełnowymiarowego boiska treningowego klub nie jest w stanie zapewnić możliwości 100% rozwoju, czy to dla początkujących piłkarzy, jak również dla seniorów. W klubie prężnie działa zarząd, który stara się ze pozyskiwać sponsorów i z każdym miesiąciem zwiększać standardy funkcojwania klubu. Jednakże wspomniana wyżej inwestycja jest ogromny przedsięwzięciem logistycznym jak i finansowym stąd też liczymy na wsparcie Nas w tym projekcie. Co więcej o samym klubie? Możemy się pochwalić najlepszymi kibicami, którzy nie opuścili żadnego meczu wyjazdowego, a na własnym stadionie potrafią zrobić imponującą atmosfęre.

O klubie

Pełna nazwa klubu to Gminny Ludowy Uczniowski Klub Sportowy "Płomień" Dębe Wielkie z siedziebą przy ulicy Strażackiej 4 w Dębem Wielkim. Swoje spotkanie natomiast drużyny seniorów jak i juniorów rozgrywają na boisku przy ulicy Szkolnej 5 w Rudzie. Płomień to stosunkowo mały klub znajdujący się w powiecie Mińskim.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Wszystkim zalęży na powodzeniu przedsięwzięcia jakim jest renowacja bosika, bądź budowa boiska treningowego. Będzie to milowy krok w kwestii rozwoju klubu, a zarazem kolejny krok w kierunku polepszenia standardów dla grających w klubie zawodników.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli