UKP Zorza Wilkszyn

O projekcie

Od jakiegoś czasu mamy problem z miejscem dla kibiców, w związku z tym planujemy zakup trybun piłkarskich. Obecnie mamy kilka starych i uszkodzonych ławek, na których może usiąść około 12 osób. To bardzo ograniczona ilość miejsc siedzących jeżeli na mecze przychodzi więcej kibiców.

O klubie

UKP Zorza Wilkszyn to klub w gminie Miękinia który obecnie występuje we Wrocławskiej ,,B” klasie w grupie VIII, aktualnie zajmujemy 1miejsce w grupie i jesteśmy głównym faworytem do awansu. Reaktywowaliśmy klub w 2015roku i do tej pory nieustannie bierzemy udział w rozgrywkach organizowanych przez DZPN.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Zakup trybun zdecydowanie zachęciłby większa ilość osób do przychodzenia na nasze mecze. Obecnie posiadamy kilka już wysłużonych ławek, na których może się zmieścić tylko kilkanaście osób, są mecze na które przychodzi dość spora ilość kibiców i nie maja gdzie usiąść, jesteśmy faworytem do awansu do ,,A”klasy, jeżeli uda nam się awansować to liczymy na większe zainteresowanie klubem, większa ilość kibiców i było by super mieć nowe trybuny, mamy nowe boisko, nowe trybuny były by dopełnieniem całej infrastruktury. Przykładowe zdjęcia trybun zostaną załączone. Liczę na wsparcie i pozytywne rozpatrzenie naszego projektu. Prezes klubu- Marcin Koba

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli