ZKS Stilon Gorzów

O projekcie

Projekt kibicowski „W każdej chacie wyszarpany gadżet macie”. Środowisko gorzowskie z licznym gronem wspaniałych kibiców nie raz udowodniło swoje oddanie dla piłki nożnej. Historia pokazuje liczne przypadki zarówno wspaniałej frekwencji na stadionie przy Olimpijskiej, jak i ofiarność w wielu spontanicznych akcjach. To staje się solidnym gwarantem powodzenia na starcie do rozbudowy piłkarskiej potęgi wielkiego Stilonu. Każdy z czystym sumieniem, jeśli tylko będzie wspierał przedsięwzięcie, będzie mógł użyć cennego dla każdego hasła: STILON to MY. Dopiero teraz hasło to ma szansę stać się żywym dowodem na miłość do piłki nożnej i naszego Stilonu. Dziękujemy, że kibice wspierają nas w każdym spotkaniu ligowym a teraz to my chcemy odwdzięczyć się im za dotychczasowe wsparcie.

O klubie

ZKS STILON GORZÓW to stowarzyszenie które od momentu reaktywacji za nadrzędny cel stawia sobie stworzenie klubu sportowego, działającego w obszarze szeroko rozumianej piłki nożnej, poczynając od seniorskiego wymiaru, a docelowo na najmłodszych grupach kończąc. Rozpoczęcie działalności klubu datuje się na rok 1947, obecnie klub występuje w 4 lidze lubuskiej. W strukturach posiadamy 13 zespołów młodzieżowych począwszy od Żaka do Juniora Starszego występującego w Makroregionalnej Lidze Juniora Starszego. W ramach współpracy z Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego w porozumieniu z Akademią im. Jakuba z Paradyża, posiadamy klasy sportowe o profilu piłkarskim.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Nasz projekt zakłada stworzenie gadżetów klubowych oraz maskotki klubowej, które będą w pewnym sensie dodawać kolorytu przypadającym w 2022 roku obchodom 75-lecia ZKS Stilon Gorzów. Maskotka klubowa w roli Diabła Tasmańskiego będzie symbolizować nieustępliwość, walkę, zmierzenie się okiem w oko z rywalem i wyzwaniem wyszarpania zwycięstwa w najbliższym spotkaniu ligowym. Dedykowanie uszyta maskotka, na specjalnie zorganizowanym przez klub wydarzeniu obchodów 75-lecia będzie posiadała przy sobie gadżety klubowe, które kibice miejscowej drużyny będą mogli „wyszarpać” z jej rąk na własność. Planujemy stworzenie proporczyków, smyczy, koszulek, skarpetek, ręczników, czapek, kubków, długopisów, kosmetyczki, bidonów, poduszek, zapachów samochodowych itp. W związku z urodzinami klubu gadżety będą przeznaczone dla kibiców środowiska piłkarskiego ZKS Stilon Gorzów.

W kategorii "Kibicowskie"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli