ZKS Stilon Gorzów

O projekcie

" Odwiedź boisko, 75-lecie blisko". Początek lipca 2022 roku to gorący okres dla fanatyków i zaprzyjaźnionych z klubem ZKS Stilon osób. W pierwszym weekendzie miesiąca zaplanowana jest impreza, której nadrzędnym punktem jest uczczenie 75-lecia istnienia klubu na mapie Polski. Klub prężnie przygotowuje się do tego wydarzenia.

O klubie

ZKS STILON GORZÓW to stowarzyszenie które od momentu reaktywacji za nadrzędny cel stawia sobie stworzenie klubu sportowego, działającego w obszarze szeroko rozumianej piłki nożnej, poczynając od seniorskiego wymiaru, a docelowo na najmłodszych grupach kończąc. Założenie klubu datuje się na rok 1947. Obecnie pierwszy zespół występuje w rozgrywkach 4 ligi lubuskiej. Klub posiada 13 grup młodzieżowych począwszy od Żaka do Juniora Starszego występującego w Makroregionalnej Lidze Juniora Starszego. Przy współpracy z Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego w porozumieniu z Akademią im. Jakuba z Paradyża posiadamy klasy sportowe o profilu piłkarskim.

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Planujemy liczne atrakcje a jednym z nich miałaby być promocja piłki i klubu poprzez miasteczko sportowe wraz z mobilnym boiskiem piłkarskim zlokalizowanym w ogólnodostępnym miejscu dla każdego mieszkańca miasta. Mieszkańcy Gorzowa, zarówno młodsi jak i starsi mogliby skorzystać z ciekawej propozycji spędzenia czasu w sobotnie popołudnie. Poprzez akcję chcemy zachęcić dzieci oraz młodzież do uprawiania sportu na otwartej przestrzeni. Specjalnie dedykowany animator poprowadzi gry i zabawy dla najmłodszych, z których być może w przyszłości wyrośnie nam nowy Sebastian Walukiewicz, wychowanek klubu który obecnie jest reprezentantem Polski oraz gra w klubie włoskiej Seria A.

W kategorii "Społeczno-kulturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli