ZKS Stilon Gorzów

O projekcie

Projekt infrastrukturalny „Trenuj z wykre(S)em”! Zakłada skuteczny monitoring seniorów klubu oraz najbardziej wyróżniających się zawodników akademii piłkarskiej ZKS Stilon Gorzów. Dostarczy każdemu z członków sztabu szkoleniowego niezbędnych informacji, zarówno o poszczególnych zawodnikach, jak i całej drużynie. Zapewni nam przydatne dane, np. dotyczące tętna, prędkości i przyspieszenia, dzięki czemu możemy w pełni wykorzystać trening i idealnie kontrolować jego intensywność. W związku z sytuacją pandemiczną, dzięki uzyskanemu wsparciu finansowemu na zakup kamizelek z GPS będziemy mogli na bieżąco kontrolować obciążenia kardio, obciążenia mięśni, obciążenia treningowe organizmu podczas każdej sesji treningowej zarówno z zespołem w grupie jak i przy pracy indywidualnej. Uzyskamy dokładniejsze informacje na temat wyników drużyny i długoterminowych postępów. Zaczniemy monitoring i analizę obciążeń treningowych swoich zawodników, aby zapobiegać kontuzjom. Z tego rodzaju technologicznych pomocy korzystają na szczeblu ogólnopolskim już praktycznie wszyscy – my chcemy przy wsparciu i na mocy porozumienia z gorzowską Filią ZWKF AWF w Poznaniu wejść do „elity” w pełni profesjonalnie przygotowani.

O klubie

ZKS STILON GORZÓW to stowarzyszenie, które od momentu reaktywacji za nadrzędny cel stawia sobie stworzenie klubu sportowego, działającego w obszarze szeroko rozumianej piłki nożnej, poczynając od seniorskiego wymiaru, a docelowo na najmłodszych grupach kończąc. Początki działalności klubowej datuje się na rok 1947, obecnie pierwsza drużyna występuje w 4 lidze lubuskiej. Klub posiada 13 zespołów młodzieżowych począwszy od Żaka do Juniora Starszego występującego w Makroregionalnej Lidze Juniora Starszego. Przy współpracy z Akademickim Liceum Mistrzostwa Sportowego na mocy porozumienia z Akademią im. Jakuba z Paradyża posiadamy klasy o profilu piłkarskim.

Video projektu

Stilon Gorzów 2020

Zgłoś swój projekt
i dołącz do konkursu!

Zgłoś projekt

Dodatkowe informacje

Projekt zakłada zakup 25 w pełni przystosowanych do tego celu kompletów. Kwota uzyskana z konkursu pozwoli nam zrealizować nasze cele, którym niewątpliwie jest awans sportowy oraz przywrócenie blasku marki ZKS Stilon Gorzów na piłkarskiej mapie Polski.

W kategorii "Infrastrukturalne"

Wszystkie projekty

W kategorii "Wszystkie"

Wszystkie projekty
Puchar 1000 goli