Puchar 1000 goli: głosowanie czas start!

Puchar 1000 goli wchodzi w decydującą fazę. Po zgłoszeniu przez kluby oryginalnych projektów, przyszedł moment, aby to kibice zabrali głos!

1 marca, to właśnie ten dzień inicjuje kolejny etap „Pucharu 1000 goli”, którego najważniejszym elementem będzie rozpoczynające się głosowanie na projekty złożone przez polskie kluby. Chcemy, aby do kibiców należał ważny głos w przyznaniu nagrody poszczególnym uczestnikom. Każdy z Was będzie mógł oddać po jednym głosie w trzech kategoriach, na które składają się: infrastrukturalna, społeczno-kulturalna oraz kibicowska. Głosy można oddawać na naszej stronie: www.puchar1000goli.pl.

Plebiscyt potrwa do 10 kwietnia do godziny 23:59. W jego wyniku zostanie wyłonionych po dwóch finalistów z każdej kategorii. Finaliści już będą mogli czuć się zwycięzcami, gdyż czeka na nich zaproszenie VIP na finał Fortuna Pucharu Polski. Tam specjalnie powołane jury zdecyduje o przyznaniu nagrody finałowej, czyli wsparcia finansowego dla zwycięskiego projektu. Przypominamy, że pula nagród może stale rosnąć, w zależności od bramek zdobywanych przez drużyny niefaworyzowane w kolejnych rundach Fortuna Pucharu Polski.

Kluby biorące udział w inicjatywie niezmiennie zachęcamy do promowania swoich projektów w kanałach social media, aby dotrzeć do jak największej rzeszy kibiców, chcących wesprzeć wasz klub. Wzajemna pomoc może przynieść wiele korzyści.  Uczestnikom życzymy powodzenia i dziękujemy za udział w inicjatywie, a Was, drodzy kibice, gorąco zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu. Jeden głos może zmienić wiele, a tym samym przyczynić się do rozwoju polskiej piłki, co wszystkim nam leży na sercu!

Puchar 1000 goli